Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zlatnické centrum Plzeň
Prešovská 3
301 00 Plzeň
tel: +420 739 511 923
Vedle drogerie ROSSMAN
20 metrů od Náměstí Republiky

Úvod » Výkup stříbra Plzeň

Výkup stříbra Plzeň

 

V případě výkupu menšího množství stříbra, jako např. stříbrný náramek, prstýnek či řetízek, vykoupíme bez tavby a tím ušetříte čas. V takovém případě se zkontrolují puncovní značky, sepíše se kupní smlouva a vyplatí se vám peníze ihned a v hotovosti.

 

Pokud se vykupuje větší množství stříbra, postupujeme následovně: sepíšeme kupní smlouvu, zvážíme stříbro na kalibrované váze a zapíšeme hmotnost stříbra před tavbou do zákaznické karty. Poté se s naším kvalifikovaným pracovníkem přesunete do místnosti, kde se stříbro roztaví do slitku a posléze se změří obsah stříbra na rentgenovém spektrometru SER“ELVA X“.

 

Údaje se zapíši do zákaznické karty, poté se slitek opět zváží a doplní naměřené hodnoty i hmotnost do kupní smlouvy. Následně vyplatíme peníze v hotovosti.

Analýza a tavba stříbra nejsou zpoplatněny v případě, že nám materiál prodáte.

 

 

Výkupní ceny stříbra

 

800 / 1000
6 Kč/g
925 / 1000
8 Kč/g
999 / 1000
9Kč/g

 

 

 

Výkup stříbra v podobě šperků, mincí nebo technického materiálu. Na podobě či množství nezáleží.

U nás nemusíte čekat, než proběhnou zdlouhavé procesy a technické analýzy. Vámi přinesený materiál zvážíme, ztavíme, pomocí RTG spektometru určíme přesnou ryzost a výslednou částku vyplácíme IHNED v hotovosti.

 

Výkup stříbra Plzeň

Smluvní ceny stříbra pro stálé zákazníky pobočky Plzeň.

Zavolejte nám prosím ještě o vyšší ceny na tel. 739 511 923