Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

Zlatnické centrum Plzeň
Prešovská 3
301 00 Plzeň
tel: +420 739 511 923
Vedle drogerie ROSSMAN
20 metrů od Náměstí Republiky

Úvod » Výkup zubního zlata Plzeň

Výkup zubního zlata Plzeň

 

Jednou z našich nabízených služeb je výkup zubního zlata na pobočce Plzeň. V případě, že potřebujete prodat již nepotřebné zubní můstky či jednotlivé zuby, přineste je k nám. Vykupujeme také dentální slitiny Aurix L a Palargen L.

 

Zubní zlato většinou obsahuje cement nebo zbytky amalgámu. Dále jsou v nich trny obvykle ze stříbra nebo palargenu. Vykupované zubní zlato není potřeba mít vyčištěné od ostatních nečistot. Všechny tyto nečistoty včetně zbytků zubů, na pobočce Plzeň mechanicky odstraníme a dostaneme se na čistou váhu zlata. Zuby jsou následně ztaveny v peci do zlatého slitku. Po tavbě zjistíme přesnou ryzost na kalibrovaném RTG spektrometru.

 

Výkup zubního zlata probíhá pod dohledem zákazníka

Výkup zubního zlata na pobočce Plzeň, probíhá pod naprostou kontrolou zákazníka. Během celého procesu výkupu zubního zlata, má zákazník přehled o všem, co se děje se zubním zlatem, a v případě nejasností mu veškeré dotazy zodpoví náš kvalifikovaný personál. Nikdy se u nás nestane, že zákazník přinese zubní zlato ryzosti 16kar a je mu vyplacena ryzost nižší. Na pobočce Plzeň předejdete jakémukoliv riziku, které se může při výkupu zubního zlata kdekoliv jinde stát.

 

Výkup zubního zlata na kalibrovaném rentgenovém spektometru

Ryzost zubního zlata určujeme na pobočce Plzeň, pouze na kalibrovaném rentgenovém spektometru. Vykupované zubní zlato může obsahovat i zbytky zubů nebo dalších nečistot. V případě, že nevíte zda-li jsou zuby zlaté, přineste je k nám a rádi je proměříme.

 

Druhů slitin pro výrobu zubních náhrad je několik. Setkáváme se nejčastěji s obsahem 65,1% Au, 20,0% Ag, 9,6% Cu. Je ovšem možné mít zubní zlato od ryzosti 916 až po 0. To v tomto případě znamená, že zuby nebyly vyrobeny ze zlata, ale například z nerezu, mosazi nebo mědi.